На Тернопільщині знайшли мертвою зниклу 36-річну водійку, в котрої серед дороги зламалося авто

Фото з вільних джерел

Тиждень невпинних пошуків із рештками надії провели правоохоронці та всі небайдужі, аби розшукати зниклу жінку, а проте все виявилося даремним. Сьогодні (13 вересня) її тіло було виявлено бездиханним.

36-річну Анну Соляник знайшли мертвою у річці Ворскла, у селі Сем’янівка. Востаннє вона потрапляла на очі людям 6 вересня. Біля села Яцинова Слобідка у неї зламався автомобіль “MAZDA”. Згодом зв’язок із нею обірвався.

Як інформує “КОЛО“, очевидці-селяни запевняють, що жінка кілька днів ночувала в машині, купуючи харчі у місцевому магазині.

Один зі свідків  каже, що говорив із жінкою, і та скаржилась на проблеми з бойфрендом і плакала. Відомо, що жінка була підприємницею.

Нагадаємо, відділ №2 Полтавського районного управління поліції розшукував безвісно зниклу Анну Соляник, 1985 року народження, мешканку Полтави. Останній раз її бачили 6 вересня, поблизу сіл Яцинова Слобідка та Сем’янівка Полтавського району. Відомо, що у жінки поблизу села Яцинова Слобідка зламався автомобіль «MAZDA» ДНЗ АХ 6099 НМ, після чого вона перестала виходити на зв’язок.

Анна Соляник – керівниця низки магазинів на вулиці Анатолія Кукоби та Панянки. Забили на сполох про пошуки зниклої її колишня працівниця та мама. Нині вони були на процедурі упізнання.

Мати Анни живе в іншій області, про зникнення доньки заявила за кілька днів після того, як друзі з Полтави повідомили їй, що не мають зв’язку жінкою.

Місцеві селяни розповіли поліції, що жінка була в селі Сем’янівка кілька днів, сиділа в машині, ночувала там – це бачили. Також купувала їжу в продуктовому у Сем’янівці. Згодом машина спорожніла, авто забрав власник, прочитавши в мережі про автівку (Анна не є власницею машини). 

Нині правоохоронці не відкидають і версію про самогубство.

Один зі свідків, хто бачив Анну живою та говорив з нею, коли та сиділа в машині, сказав поліції, що вона скаржилась на особисті проблеми, пов’язані з бойфрендом, плакала. Їй пропонували поміч, однак жінка не прийняла допомогу.