На Прикарпатті викрили у хабарництві голову та начальника одного з відділів територіальної громади

фото зі сторінки фейсбук Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України

Про це йдеться у дописі на сторінці фейсбук Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Як зазначають правоохоронці, посадовці вимагали 22 тисячі гривень за надання земельної ділянки площею приблизно півтора гектара для ведення селянського господарства з подальшим облаштуванням її під ставок.

“Оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції спільно зі слідчими слідчого управління поліції області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури затримали голову територіальної громади одразу після одержання 500 доларів США неправомірної вигоди”, – йдеться у повідомленні.

Це була остання частина неправомірної вигоди, яку одержав голова ОТГ. Саме після цього його затримали правоохоронці.

Раніше поліцейські задокументували факти, коли начальник одного з відділів ОТГ отримав три та п’ять тисяч гривень як “авансові платежі”.

Наразі правоохоронці обшукують місця проживання та роботи фігурантів, щоб вилучити ці гроші. Також шукають документи, записи та предмети, які стосуються матеріалів справи.

Кримінальне провадження ведеться за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про затримання фігурантів справи.