На Львівщині від удару блискавки у церкві загинув 14-річний хлопець: “Був єдиною опорою для мами”

2 липня ввечері від удару блискавки у с. Тарасівка загинув 14-річний хлопець. Саме таку інформацію опублікував департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. Але місцеві мешканці запевняють, що все було не так. Хлопець загинув у місцевій церкві. 

Про обставини трагедії жителі Тарасівки розповіли журналістці ТСН

Як виявилося, в їхньому храмі саме тривають ремонтні роботи. Майстрам допомагають селяни. В день трагедії там знімали стару дерев’яну підлогу, щоб поставити нову з підігрівом. Хлопчик у той вечір теж допомагав майстрам. Він прислужував під час церковних служб, тож не залишився осторонь і під час ремонту. Близько 21:45 під підлогою він знайшов металеву трубу, всередині якої був неізольований кабель. Коли він взяв її в руки, сильний розряд струму вбив його на місці, без жодного шансу на порятунок. Хто і навіщо залишив неізольований кабель у тій трубі, ніхто не розуміє і не знає. Підлогу вкладали ще у 1977 році і всі, хто це робив, вже померли. Але ось так навіть через 44 роки чиясь недбалість і байдужість забрала життя молодої людини.

Хлопчик саме закінчив 8 клас. Він був єдиною опорою і допомогою для мами, яка сама виховувала двох синів - його і ще молодшого хлопчика.