На Київщині директор школи подав в суд на МОЗ з вимогою визнати незаконним наказ про обов’язкову вaкцинaцiю

Фото з вільних джерел

Освітянин за вакцинацію, але вважає, що при цьому треба дотримуватися закону.

Директор спеціалізованої школи №210 Оболонського району Києва Дмитро Ламза подав судовий позов до Окружного адміністративного суду м. Києва. Відповідачем по справі є Кабмін, третьою стороною виступає Профспілка працівників освіти й науки України. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: На Львівщині судили директорку школи, яка не забезпечила 80% вакцинації освітян

Головна вимога позову: повернути конституційні права педагогам, визнавши протиправними та нечинними положення підпункту 15-1 пункту 3 та підпункту 10 пункту 3-5 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 у редакції від 24.09.2021 р.

Читайте також: “У кафе із паспортом вакцинації”: із 18 жовтня у Львові посилять карантинні обмеження (Відео)

«Напередодні Дня вчителя посадовці будуть говорити гарні та чуттєві слова про те, як вони люблять та поважають вчителів. Будуть говорити, що вчителі – дуже важлива професія і тому подібне. І в той же час будуть займатися геноцидом вчителів. Я – освітянин і не буду мовчати, коли страждають мої колеги та друзі! Колектив, який я очолюю, занепокоєний подіями, що відбуваються навколо освіти; школи закривають на дистанційне навчання, а деякі школи взагалі закривають і переводять працівників у відпустку за свій рахунок. То про яке свято можна говорити?», – запитує Дмитро Ламза.

Читайте також: Карантин у Львові: названо нові додаткові обмеження через Covid-19

Директор вважає подання зазначеної заяви відповідальним кроком щодо своїх колег, «конституційні права яких порушуються державою». Дмитро Ламза впевнений, що його позов матиме резонанс, і «посадовці схаменуться щодо неправомірних дій по відношенню до трудових колективів».

При цьому освітянин підтримує вакцинацію і вважає, що вона потрібна.

«Чому в сучасній правовій країні все робиться не по закону? Хто придумує вигадані відсотки і чому саме 80 %, а не якийсь інший відсоток?», – запитує він.

Дмитро Ламза вважає, що освітянам не дають працювати, від чого «страждають люди, а головне – діти». Освітянин упевнений, що в цій ситуації треба діяти.

Окрім того, Дмитро Ламза зазначив, що за дотримання законів і категорично не підтримує брехні, яка може потім призвести до смерті!

"Якщо людина з мого оточення цього не зрозуміє, то знайте, що я особисто повідомлю в поліцію. І людина, яка придбала «липу», має відповідати перед законом!", зауважив Дмитро.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ігор

В заголовку – “На Львівщині директор школи подав в суд на МОЗ з вимогою визнати незаконним наказ про обов’язкову вaкцинaцiю” – а по тексту – “Директор спеціалізованої школи №210 Оболонського району Києва Дмитро Ламза подав судовий позов до Окружного адміністративного суду м. Києва” – це як?

vd vd

Дякуємо за зауваження – помилка журналіста. Виправили.