“На їду ми ще маємо” – власник обгорілого будинку на Прикарпатті, в котрий врізався спортивний літак розповів про скруту (Відео)

Фото з вільних джерел

28 липня на Прикарпатті у селі Шепарівці життя одразу кількох родин змінилось назавжди. Приблизно о 13:40 спортивний літак впав на житловий будинок. Усі, хто перебували на борту літака, загинули. Мешканцям ж будинку, дивом вдалося вижити. Але їхнє життя після цієї трагедії теж вже ніколи не буде таким, як до неї. Будинок згорів вщент.

Володимир Помагаєв, який є власником будинку розповів VERSII.IF.UА, що свій будинок він почав будувати у 2009 році. Він багато років працював закордом, щоб звити сімейне гніздечко.

“Мені 67 років. Те, що я сюди вклав, – це всі мої роки, моя праця. 10 років за кордоном пропрацював. Оце все придбав, аби на старості жити і дітям щось залишити, а вони (Коломийська міська рада — ред.) мені кажуть, що дадуть 100 тисяч”, – розповідає чоловік.

Чоловік каже, що планує звертатися до місцевої влади та в суди, щоб отримати допомогу для відновлення будинку та згорілих документів, адже самотужки відновити будинок він не зможе. Зараз у сім’ї дуже скрутне матеріальне становище.

“На їду ми ще маємо…але відновити помешкання – сил у нас немає”, – додає власник будинку, який зруйнував літак.

До слова, місцева влада планує відшкодувати постраждалійсім’ї 100 тисяч гривень. Але цих грошей не вистачить. Тим паче, що сім’ї не вистачає елементарного: одягу, їжі, грошей.

"Будівельники усно пояснюють, що будинок відновленню не підлягає. Потрібно бульдозером зносити стіни до фундаменту, і зводити новий. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу: продукти, одяг, гроші. Карточку залишаємо нижче, і пам’ятаємо, що добро завжди поверається" - каже пан Володимир.
Реквізити господаря:
5168742731263111
Помагаєв Валерій Миколайович