На Дніпропетровщині 10-річний хлопчик дванадцять годин на морозі та під крижаним дощем зігрівав собою батька, якому стало погано у лісі (Відео)

Фото поліції

Десятирічний хлопчик на Дніпропетровщині дванадцять годин на морозі у завірюху та під крижаним дощем зігрівав собою батька, якому стало погано у лісі.

Про інцидент розповіли у ТСН.ua.

10-річний Артем з татом гуляли на околиці Павлограда, коли розпочалася негода. Хлопчик встиг повідомити матері, що вони загубилися. Одразу потому розрядився телефон, а батько знепритомнів. Син намагався тягнути його на санчатах, але ті розвалилися. Тоді четвертокласник ліг на тата, щоб той не замерз.

Поліція з кінологами та волонтерами розпочали пошуки, проте сліди у лісі швидко замітала хуртовина.

Патрульні пішки пройшли зо п’ять кілометрів. Дивом помітили чорну пляму у заметах.

"Чоловік лежав на спині, на снігу. А хлопець лежав на ньому – груди до грудей. Він намагався його гріти. Коли ми почали хлопця підіймати і повертати до тями, він не одразу прокинувся. Нам спочатку здалося, що ми спізнилися", – розповів інспектор патрульної поліції Сергій Степаненко. Правоохоронці зізнаються, що у темному лісі відчайдушно згадували усі медичні навички: хлопчика одягли у поліцейську куртку і почали відігрівати. Він нарешті відкрив очі.Дитину і непритомного батька через замети на руках винесли на дорогу, де врешті передали лікарям швидкої. Чоловіка доправили одразу до реанімації.

Більш детально у відео: