“Котами об стінку”: на Харківщині сусіди розповіли про 13-го вбивцю шестирічної дівчинки, з якою він бавився

Сусіди розповідають, що підліток проживає з мамою. Вона любить хильнути зайвого і часто свариться з сусідами, інколи може й руку підняти.

Про це повідомляє 24 канал.

“Та все творив, а мама його захищала, тому що синочок. Котів бере і може за ноги і об стінку, в туалет покидати”, — сказала сусідка загиблої Людмила Синельникова.

“Він і каменюки кидав, він і агресивним був, взагалі якимось був… Я взагалі не розумію, що з ним стало. Виховання від бабусі. Вона всіх ненавиділа і любила тільки одного сина”, — розповіла сусідка Неллі Лашина.  

Читайте також:  “Коли знайшли сандаліки і трусики, зрозуміли – сталося найгірше”: на Харківщині рідні вбитої 6-річної дівчинки заявили щодо підозрюваного (Фото)

Батьків загиблої дівчини зараз удома немає – вони у Харкові. Маму з 13-річним сином теж уночі забрали до райвідділку, аби тут місцеві не влаштували самосуду. На місці й досі поліція — про всяк випадок.

Нагадаємо, що в Білогородці під Києвом 21 червня стався вибух і пожежа в п'ятиповерховому будинку. Як виявилося, це був навмисний підпал. Рятувальники виявили на місці інциденту труп з численними ножовими пораненнями, в якого були вирізані серце та легені. Підозрюваного у вбивстві незабаром було затримано.