Кількість осіб з Covid-19 зростає – підсумок дня 26 червня

Глава МОЗ назвав регіони України, де найбільше летальних випадків від Covid-19 (Відео) “Якщо ми говоримо про регіони, в яких померла найбільша кількість людей від Covid-19, то це три регіони: Чернівецька область, Львівська область і Київ. У абсолютних цифрах: Чернівецька область – 178 випадків, Львівська область – 126 і Київ – 102 випадки”, – повідомив глава МОЗ.

Вибух у 10-поверхівці Києва: слідство визначилось із основною версією причини трагедії (Відео) “Основна версія, за якою працює поліція і прокуратура – це перевірка дотримання технологій повірки лічильників співробітниками компанії “Київміськгаз”, – сказав Геращенко.

Кількість хворих на Covid-19 у Тернополі методично зростає (Мапа) “За попередню добу: проведено 941 дослідження методом ПЛР і підтверджено 42 випадки зараження вірусом Covid-19. Географія поширення нових випадків: м. Тернопіль – 19 осіб”, – сказано в ранковому повідомленні Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Україна має календарний план проведення виборів на окупованому Донбасі “У межах робочої групи з політичних питань українська делегація надала сторонам консультацій календарний план підготовки та проведення місцевих виборів у встановлений законодавством термін.

В Україні понад 41 тисяча випадків Covid-19: карта поширення коронавірусу по областях

Вакарчука достроково позбавили депутатських повноважень на з’їзді партії “Голос”