Каже, що не має тяжких захворювань: казанський стрілок визнав свою провину

Ільназу Галявієву, який влаштував стрілянину в школі в Казані, обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Він визнав свою провину.

Про це повідомляє РІА Новости. Стало відомо, що на суді заявив, що Галявієв визнав провину. При цьому сам казанський стрілок заявив, що не заперечує проти запобіжного заходу у вигляді арешту.

Також на суді слідство підкреслило, що він здійснив не менш ніж 17 пострілів у школі. Підозрюваний додав, що у нього немає тяжких захворювань, хоча раніше неодноразово звертався до лікарів через сильні головні болі. У результаті його відправили під варту на два місяці.

Нагадаємо, 19-річний Ільназ Галявієв у вівторок, 11 травня, влаштував стрілянину в казанській школі №175. Він у кінці квітня отримав дозвіл на зберігання зброї. У результаті стрілянини загинули дев'ятеро осіб - семеро учнів та двоє вчителів. Ще 23 особи постраждали.

Сьогодні стало відомо, що Галявієв з 2017 року стояв на обліку в поліклініці з діагнозом енцефалопатія - захворювання головного мозку.