Юнак змалку бачив зброю: стало відомо про батька пермського стрільця

Фото з вільних джерел

Батько 18-річного Тимура Бекмансурова, який 20 вересня влаштував стрілянину в Пермському університеті, заробляє на життя воюючи найманцем у різних гарячих точках. Зокрема і на Донбасі на стороні бойовиків.

Як пише Znak чоловік “розпочав свою кар’єру” ще під час війни в Чечні. Про це розповів один із сусідів сім’ї.

За словами сусіда, батько Тимура роками не живе зі своєю родиною. Все через те, що він їздить у місця збройних конфліктів, зокрема у Сирію та на Донбас. Через такі “заробітки” батька, у домі завжди була якась зброя, тому не дивно, що Тимур Бекмансуров змалку бачив її та проявляв до неї інтерес. За словами сусіда, у квартирі ще досі є декілька стволів.

Загалом родина Бекмансурових жила тихо і непримітно. Вони майже ні з ким не спілкувалися. Однак, сусід сімейства додав, що 38 000 рублів на рушницю стрілку дала мама, а потім вони з другом випробували його на полігоні.

Ніхто не звертав уваги на поведінку стрілка

Сусід родини також розповів, що про наміри Тимура Бекмансурова почали підозрювати ще в травні, коли той часто згадував стрілянину в школі в Казані та її організатора Ільназа Галявієва. Чоловік переконаний, що мама розуміла ситуацію, але чи то не бажала акцентувати свою увагу на цьому чи просто не мала часу. Хлопець ще в школі погрожував, що може прийти і "запросто всіх положити", однак на це мало хто звернув увагу.