Доля трьох людей, які можуть знаходитися під завалами будинку у Києві, залишається невідомою (Відео+18)

Фото з вільних джерел

Доля трьох людей, які можуть знаходитися під завалами внаслідок вибуху в житловому будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 у Києві, залишається невідомою.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко ввечері в коментарі журналістам на місці події, передає прес-служба КМДА.

За його словами, вже розгорнуто польове наметове містечко для людей, які мешкають у будинку, де стався вибух. Також міська влада організувала необхідне медичне забезпечення та забезпечення їжею.

Кличко розповів, що поліція буде цілодобово охороняти периметр біля будинку, аби не було випадків мародерства, а також закликав людей не намагатися без дозволу рятувальників заходити у свої помешкання.

https://twitter.com/i/status/1274608712154517504«Ми надаємо допомогу всім, хто до нас звернулися. 45 людей тимчасово будуть жити в одному із столичних інтернатів. Також «Укрзалізниця« надала номери в готелях для постраждалих. Частина людей вирішили пожити у родичів та знайомих», – сказав Кличко. Він підтвердив, що під завалами в будинку рятувальники знайшли тіло ще одного загиблого. На цей час це вже третя жертва вибуху. Невідомою залишається доля ще трьох людей.

«Рятувальники працюватимуть цілодобово і в них є все необхідне обладнання для роботи в таких умовах. Аби не трапилося повторних обвалів, вже завершили монтаж укріплюючих балок на 1 та 2 поверхах будинку. Також фахівці обстежують сусідні будинки. Нам треба точно знати, в якому вони стані, аби не наражати на небезпеку людей. Щодо будинку, де стався вибух, – фахівці кажуть, що, скоріш за все, його доведеться демонтувати. І головне – нам потрібно встановити причину вибуху», – зазначив мер.