Декілька сотень активістів приїхали до “Феофанії”, де лікується Зеленський (Відео)

З нагоди сьомої річниці початку Революції Гідності кілька сотень активістів у Києві влаштували автомарш “Майдан – Феофанія”. Вони рушили до лікарні, де наразі від COVID-19 лікується президент Володимир Зеленський.

Учасники акції запалили фаєри та висунули низку вимог, зокрема, розблокувати роботу НАЗК і НАБУ, а також “не нищити малий бізнес” у межах заходів з боротьби з COVID-19. Також на акції закликали звільнити з під варти Антоненка та змінити запобіжний Кузьменко.На акції також був присутній український письменник та автор книги “Позивний “Бандерас” Артемій Кірсанов.

"Громадянська позиція наша полягає в тому, що ми бачимо зараз рух капітуляції, яким йде країна. Ми бачимо, що це, перш за все, зачіпає культурний фронт, і почалось все з того, як був зроблений секвестр  бюджету на культурні події. Потім якісь гроші тріумфально повернули, але це гра в наперстки, тому що насправді не повернули, а зрізали", — розповів культурний діяч.

Наприкінці акції її учасники вибачились перед пацієнтами, які перебувають у «Феофанії».

На мітингу біля «Феофанії» виступали, зокрема, учасник російсько-української війни, актор Мирослав Гай, художник Сергій Поярков. Серед учасників акції також був екс-народний депутат Олег Барна.

На мітингу зазначалося, що 1-4 грудня можуть організувати ще один автомарш до Зеленського.