Частину постраждалих у ДТП українців уже виписали з лікарень: подробиці рятувальної операції

Фото REUTERS

У Польщі вже виписали дев’ятьох українців, які постраждали у ДТП українського автобуса.

Про це повідомляє ТСН.ua з посиланням на заяву воєводи Підкарпатського воєводства Еви Ленярт.

Читайте також: Стала відома попередня причина трагедії в Польщі з понад 50 українцями

"Попри складну епідемічну ситуацію, ми знайшли місця у лікарнях на території воєводства, де постраждалим надано всю необхідну допомогу. Частину з них уже виписано з лікарень, я знаю про дев’ятьох виписаних осіб", - повідомила Ленярт.

Читайте також: З’ясовано про стан потерпілих українців в аварії рейсового автобуса в Польщі в ніч на 6 березня (Фото)

Вона додала, що їх перевезено до гуртожитку школи в Ярославі, де перебували інші 18 українців, що не надто постраждали в результаті автокатастрофи.

Як повідомив заступник начальника державної пожежної служби Підкарпатського воєводства Даніель Дриняк

"Рятувальна операція була дуже складною. Він повідомив, що після ДТП самотужки автобус змогли залишити лише чотири особи. Водночас решту, 43 особи, рятувальники витягували з автобуса із застосування спеціального обладнання, оскільки автобус потрібно було розрізати, звільняти постраждалих і передавати їх медикам. До операції було залучено понад 100 рятувальників, важку техніку, дрони."

Також, заступник начальника поліції Підкарпатського воєводства Збігнєв Сова повідомив, що наразі зарано говорити про остаточні причини автокатастрофи, це буде предметом слідства. В обох водіїв автобуса взято кров на аналізи на предмет виключення вмісту в організмі алкоголю чи інших речовин.