“Були попереджувальні постріли”: ізраїльські військові зруйнували найвищу споруду у секторі Газа (Відео)

Фото з вільних джерел

Ізраїльські військові за допомогою ракетного удару зруйнували одну з найвищих споруд у секторі Гази “Аль Шорук”, в якій розташовувались офіси місцевих та іноземних ЗМІ.

Відповідні відеозаписи були оприлюднені ізраїльськими ЗМІ.

Як зазначає французьке видання L’Est Republicain, 10-поверхова вежа була третьою висотною будівлею сектору Гази, зруйнованою внаслідок ескалації конфлікту між Ізраїлем та ісламістським рухом ХАМАС. Зокрема, у будівлі знаходився офіс палестинського телеканалу Аль-Акса.

За даними журналістів, перед цим ізраїльська армія здійснила кілька попереджувальних пострілів по будівлі. Інформації про те, чи лишалися у будівлі люди, поки що немає. Водночас ізраїльське видання The Times of Israel повідомило, що внаслідок влучення ракету у будинок у місті Сдерот поблизу сектора Гази постраждали троє людей. Окрім того, ракета вразила будинок у місті Ашкелон.

  • 10 травня з Сектора Гази по Ізраїлю було випущено сім ракет, одну з яких ізраїльській армії вдалося перехопити. Проте ЗМІ повідомляють про десятки ракет, які впали в різних містах країни, в тому числі в Єрусалимі.
  • За три доби, які минули від початку конфлікту, постраждали сотні осіб, десятки загинули.
  • МЗС України засудило загострення ситуації в Східному Єрусалимі та Секторі Гази.
  • Палестинський ісламістський рух ХАМАС випустив понад сто ракет по ізраїльським містам. Під обстріл потрапили столиця країни Тель-Авів, а також міста Ашкелон и Ашдод.
  • Ізраїль оголосив надзвичайний стан в місті Лод, що за 20 кілометрів від Тель-Авіву, після зіткнень між арабськими та єврейськими жителями.
  • Палестинський ісламістський рух ХАМАС випустив понад сто ракет по ізраїльським містам. Під обстріл потрапили столиця країни Тель-Авів, а також міста Ашкелон и Ашдод.