Зимова Олімпіада у субтропічному Сочі вже обійшлася Росії у $6,4 млрд

Фото із сайту РИА Новости
Фото із сайту РИА Новости

Інвестиційні витрати на будівництво олімпійських об’єктів у Сочі і об’єктів інфраструктури, які забезпечують функціонування спортивних об’єктів, склали близько 214 мільярдів рублів (близько 6,41 млрд доларів). Про це повідомив російський віце-прем’єр Дмитро Козак, інформують РИА Новости.

“Що стосується грошей, все зрозуміло, інвестиційні витрати на будівництво … в сукупності 99 мільярдів рублів і 114 мільярдів рублів позабюджетні інвестиції “, – сказав Козак.

Фактів нецільового використання коштів при будівництві олімпійських об’єктів немає, заявив Козак: “Фактів таких немає. Є бросові роботи, вони існують”. За словами російського віце-прем’єра, відповідні перевірки проводилиРахункова палаа, Росфіннадзор.

Читайте також. У Росії розікрали третину олімпійського бюджету – член МОК

Читайте також. На Олімпіаді українці можуть розраховувати на медалі у 2 видах

Читайте також. Тернополянка Олена Підгрушна поведе збірну України з біатлону на Олімпіаду-2014 (Відео)

“Ви пам’ятаєте, що ми приймали рішення, в тому числі про переміщення з одного місця на інше санно-бобслейної траси, Олімпійського селища і так далі. Були витрачені гроші на проектування в тих місцях, а після цього довелося перепроектовувати. Це незначні гроші, зовсім незначні кошти”, – додав Козак.