Звичайний день в окупованому Донецьку

Фото: krigac
Фото: krigac

Донеччанин описавна що схожий типовий день людини, котра залишилася жити у так званій “ДНР”.

Подаємо його текст у перекладі українською:

“Звичайний донецький ранок – це коли ти встаєш від криків завезеного від хунти молока і картоплі, заходиш на сайт Міноборони і насамперед дивишся карту АТО, в надії, що цивілізація просунулася хоча б на один кілометр. Далі ти виходиш з брудного запльованного під’їзду, і прямуєш в сторону зупинки, купуючи квитки у бабусі, котра сидить в собачій будці, замість терміналів для оплати проїзду, які стояли на цьому місці раніше, але донеччани не люблять говорити при Україні, вони шепочуть «до війни».

Читайте також: Все про теперішню ситуацію із нерухомістю у Донецьку

Несподівано лунає скрегіт рейок, і летять іскри від вітру вугільного пилу, а це значить прибув довгоочікуваний совковий трамвай золотого періоду. Просуваючись по салону твоя задача поступатися місцем «нещасним» пенсіонерам, (ненавиджу їх бл**ь) які простояли в черзі на «референдумі» по 3-4 години і тепер чомусь у них підкошуються ноги, саме в той момент коли їм залишилося дві зупинки на ї****й критий ринок, і все це під звуки нагадування «МНС ДНР» про артилерійські обстріли. Далі після робочого дня під бомбардуванням, ти повертаєшся додому, по абсолютно пустому місту з закритими магазинами о 18:00 рівно, приходиш додому підклеюєш «захисні» смужки хрест-навхрест, щоб п’яний рузкий Ваня не в’***в по твоєму вікні з гаубиці, в той момент коли ти сидиш на балконі і куриш російську контрабанду бо альтернативи немає, і не буде.

І ось настає північ на годиннику рівно 23:00 почалася комендантська година, по всьому місту гуде сирена з ДМЗ, щоб люди не забули в якому лайні вони живуть. Намагаючись заснути під шум автомобілів, які їдуть на Єленівку, щоб зайняти чергу, ближче до ночі починається гуркіт, від звуків артилерії, котра стоять поруч ДонбаSS-Арени, але відповідь не чути, вона не прилетить з тієї лінії фронту, бо руйнувати вже нічого ДНРовці впоралися на УРА!"