Зведений загін поліцейських прибув до Умані для забезпечення порядку під час святкування хасидами іудейського Нового року

фото: Національна поліція України
фото: Національна поліція України

Для забезпечення публічного порядку під час святкування Рош-га-Шана в Умані прибув зведений загін поліцейських.

Щороку, восени, до Умані прибувають паломники-хасиди з різних країн світу для святкування Нового року за Іудейським календарем – Рош-ха-Шана. Цього року за попередніми підрахунками очікується прибуття близько 40 тисяч паломників з різних країн світу, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Поліцейські загону будуть забезпечувати публічний порядок та безпеку громадян  під час святкування брацлавськими хасидами Рош-га-шана.

Зведений загін налічує понад 550 працівників поліції з 12 областей України.

У його складі – 550 поліцейських, серед яких співробітники патрульної поліції, кінологи зі службовими собаками, вибухотехніки, оперативні працівники, співробітник поліції превентивної комунікації та поліцейські групи аеропідтримки.

Під час проведення інструктажу очільник поліції Черкащини Валерій Лютий довів до поліцейських завдання, серед яких основне це належне забезпечення публічного порядку в місцях компактного проживання та перебування паломників-хасидів. Також, начальник Главка наголосив  на дотриманні дисципліни, законності та особистої безпеки під час несення служби.