Генерал Москаль сказав, хто в українській владі має позивний російських спецслужб “Тимофєєв” (Відео)

Геннадій Москаль. Фото з відкритих джерел

Під агентурним псевдонімом “Тимофєєв” російським спецслужбам відомий глава Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Про це генерал-лейтенант МВС України у відставці Геннадій Москаль заявив в ефірі 5 каналу.

“Вже росіяни вголос кажуть: “Що там ваш Тимофєєв робить?” Я кажу: “Який Тимофєєв?” Ну так це ж агентурний псевдонім Єрмака в Росії “Тимофєєв”, – сказав Геннадій Москаль в контексті розмови про “вагнергейт”.

Сам глава Офісу Президента України Андрій Єрмак, нагадаємо, рік тому операцію з затримання українськими спецслужбами "вагнерівців" називав "детективною історією, вигаданою від початку і до кінця".

Оприлюднене 17 листопада цього року розслідування Bellingcat засвідчило, що рекомендацію перенести на тиждень спецоперацію затримання членів російської ПВК "Вагнер" у липні 2020 року главі ГУР Міноборони України дав Андрій Єрмак. Після перенесення операція українських спецслужб була зірвана, бо бойовиків ПВК, значна частина з яких воювала проти України на Донбасі, під Мінськом затримали білоруські силовики. Невдовзі цих затриманих російських найманців Лукашенко передав Росії. 

Читайте також: Bellingcat назвав ім’я посадовця України, слова якого спричинили зрив операції з затримки “вагнерівців” (Відео) 

Затримання членів ПВК "Вагнера" у Мінську до завершення операції українських спецслужб могло відбутися через витік інформації з української сторони. Тому заговорили про російського "крота" у вищих ешелонах влади України.

Більше - у прямій мові Геннадія Москаля у відео 5 каналу.