ЗСУ втратили контроль над трьома населеними пунктами Донбасу (Карта)

Тошківка, в якій за даними перепису 2001 року було понад 5 тисяч мешканців. Фото – Вікіпедія

21 червня в ході боїв на Донбасі українські військові втратили контроль над селищем міського типу Тошківка Сєвєродонецького району, селищем міського типу Мирна Долина і селищем Підлісне Попаснянського району Луганської області.

Про взяття російськими військами Тошківки під вечір 21 червня заявив голова Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко, повідомляє “УП“.

“Тошківка повністю окупована росіянами”, – сказав Власенко селище за 24 кілометри від Лисичанська.

Про втрату ЗСУ Мирної Долини і Підлісного у вечірньому зведенні 21 червня заявив Генштаб ЗСУ. "Окупанти закріплюються в населеному пункті Устинівка, ведуть наступ у напрямку Білої Гори, мають частковий успіх, бойові дії тривають. На напрямку Тошківка – Підлісне ворог оволодів населеними пунктами Підлісне та Мирна Долина, закріплюється на зайнятих рубежах. Також, має частковий успіх в районі населеного пункту Гірське. Штурм у напрямку Високого українські воїни успішно відбили", - інформував Генштаб ЗСУ.

Читайте також: “За 5 днів Луганську область вони не візьмуть”, – Гайдай повідомив, як війська РФ під прикриттям артилерії ішли в наступ (Відео) 

Українське командування підкреслювало, що ЗСУ продовжують героїчну оборону, не даючи військам РФ захопити Луганщину.

"Віримо у Збройні Сили України! Довіряємо тільки офіційним джерелам та продовжуємо тотальний спротив! Разом переможемо!" - наголошував Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Олена Білозерська: “Найближчі тижні на гарні новини з фронту очікувати не доводиться” (Відео)

Карта бойових дій deepstatemap.live на 21 червня