ЗСУ відвоювали у російських окупантів населений пункт на Харківщині і ведуть бій за ще один (Карта, Відео)

Архівне фото генштабу ЗСУ

Українські військові в ході контрнаступу на Харківському напрямку відвоювали у рашистів село Дементіївку Дергачівського району Харківщини.

Про це у вечірньому зведенні 18 травня повідомив Генштаб ЗСУ.

За результатами наступу наших військ звільнено населений пункт Дементіївка“, – йдеться в повідомленні.

Карти - сайт "Мілітарний"

Водночас у Генштабі ЗСУ відзначають, що російські війська, зазнаючи тотальної поразки на Харківському напрямку, намагаються поновити контрнаступ на окремих ділянках фронту і спробувати відбити у ЗСУ свої втрачені позиції. Так, війська РФ намагаються атакувати українських військових у напрямку Тернової. За це село у Харківському районі українські військові ведуть бої з російськими окупантами.

"Противник веде наступ в районі населеного пункту Тернова, бойові дії тривають", - проінформував Генштаб ЗСУ ввечері 18 травня.

Читайте також: Опубліковані кадри спецоперації звільнення від армії РФ стратегічного села на Слобожанському напрямку (Відео)

Нагадаємо, 30 квітня Генштаб ЗСУ офіційно повідомив про звільнення Руської Лозової і ще трьох населених пунктів Харківщини від російських окупантів. Відтоді звільнення Харківщини від російських окупантів триває невпинно попри намагання військ РФ не допустити цього.

10 травня Генштаб ЗСУ повідомив про звільнення ще ряду сіл Харківщини.

Читайте також: Бійці ЗСУ вигнали частину військ РФ з території України і вишли на російський кордон (Відео)

15 травня українські військові в ході успішного наступу на Харківщині вигнали війська РФ за кордон України на ділянці фронту північніше Харкова.