ЗСУ просунулась на Донбасі на 2 км – бойовики у відповідь поширюють фейкове “звернення” (Відео)

Фото - facebook.com/ato.news
Фото – facebook.com/ato.news

Українські військові на Донбасі просунулись вперед. Бойовики натомість, щоб прикрити свої втрати, з метою пропаганди розганяють у мережі фейкове відео.

Про те, що бійці ЗСУ на одній із ділянок фронту просунулись вперед, перенісши свої передові опорні пункти, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Юрій Мисягін.

За його повідомленням, українські опорники перенесені на 2 кілометри.

Про це Юрій Мисягін написав, коментуючи відео, яке поширюють бойовики на підсилення своєї раніше придуманої пропагандистької брехні на виправдання втрати окупантами території - селища Чигарі у передмісті поки окупованої "ДНР" Горлівки. Бойовики досі розганяли у мережі заяви, мовляв, Чигарі в низині, а навколо болота, тому українські військові, які вже не мають їжі та набоїв, просять окупантів про "зелений коридор" для виходу звідти.

Читайте також: Бійці ЗСУ взяли під контроль важливий населений пункт Донбасу — окупанти скаженіють (Мапа, Відео)

Тепер пропагнда бойовиків пішла далі: зняли відео, на якому начебто український військовий з Чигарів скаржиться на те ж саме, про що раніше повідомляли бойовики.

Волонтер, який раніше писав про успіхи бійців ЗСУ під Горлівкою, прямо назвав це відео сепаратистів фейком.

Читайте також: Стало відомо, який саме підрозділ ЗСУ відібрав в окупантів підходи до Горлівки


"Ваша постановка - не пройшла. Фейкові актори. Збирайте ряджених і везіть свій погорілий театр на іншу ділянку фронту. Там кілька днів тому невідома третя сила переносила свої передові опорники так, що за підсумком виявилося, що добре пройшла вперед на 2 км.... Поспішайте, треба встигнути зняти черговий фейк, а то скоро ще в одному місці буде прорив, а ви без відео", - висміяв недолугу пропаганду бойовиків Юрій Мисягін.

Першоджерело, з якого бойовики почали поширювати фейкове відео начебто "бійця ЗСУ" з-під Чигарів, українські користувачі мережі швидко "вирахували".

Читайте також: Штаб операції Об’єднаних сил зреагував на повідомлення про просування ЗСУ на Донбасі

Як пише користувач Necro Mancer‏, це виявилась сторінка в мережі кремлівського бота, який назвався сестрою того "бійця ЗСУ", який на відео.

Виявилось, що на сторінці під ніком Вероника Гайдук, яка начебто живе в Краматорську, навіть фото вкрадене з іншого профіля у Фейсбук.

Відтак бойовики "ДНР" і їх московські куратори на Донбасі зазнають втрат і поразок на всіх фронтах: і військових, і інформаційних.

ф2ф3ф4ф5