ЗСУ готуються до серйозних військових навчань, яких не було вже чверть століття

buk1

Україна вперше почала підготовку зенітно-ракетних підрозділів до відбиття серії масованих ударів противника з повітря. Про це заявив в інтерв’ю начальник зенітно-ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України Дмитро Карпенко.

“Важливим у нинішньому процесі бойової підготовки є те, що ми почали готувати зенітні ракетні підрозділи до відбиття серії масованих ударів противника з повітря. Таке не практикувалося з 1992 року”, – підкреслив Карпенко, повідомляє прес-служба Міноборони.

Читайте також: Під Маріуполем десантники вчилися «знешкоджувати ворога» (Відео)

Він зазначив, що в поточному році планується провести близько 120 командно-штабних тактичних навчань і занять зенітно-ракетних підрозділів. Відбудуться також 3 тактичні навчання з бойовою стрільбою, зокрема в липні на полігоні “Шабла” (Болгарія) відбудуться спільні болгарсько-українські навчання підрозділів протиповітряної оборони з бойовою стрільбою.

Також у поточному році в Херсонській області будуть проведені контрольні літні випробування зенітних керованих ракет, де пройдуть тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів, озброєних зенітно-ракетним комплексом "Бук-М1".

При цьому глава зенітно-ракетних військ ПС ЗСУ запевняє, що Україна на даний момент досить захищена від ударів противника з повітря. За його словами, зараз у районі проведення АТО на Донбасі знаходиться потужне угруповання зенітно-ракетних військ, здатне відбити масовану атаку авіації, крилатих ракет супротивника.