Зруйнований бойовиками будинок у Тошківці забрав життя трьох людей (Фото)

Тошківка-Москаль і селяниГолова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль розпорядився виділити постраждалим від обстрілу жителям Тошківки матеріальну допомогу та надати інше житло. Рідним загиблих вже виділені кошти для поховання. Про це повідомляє прес-служба голови ЛОДА.

“У Тошківці не дислокуються підрозділи українських силовиків, тому обстрілювати село немає сенсу. Однак не варто шукати якоїсь логіки в діях терористів, для яких немає нічого святого. Після поїздки в Тошківку я розпорядився виділити постраждалим матеріальну допомогу та надати інше житло (у Тошківці достатньо вільних будівель, зараз цим питанням займається Попаснянська РДА).

Крім того, рідним загиблих вже виділені кошти для поховання. Ми висловлюємо щирі співчуття цим людям і робимо все можливе, щоб вони не залишилися наодинці з горем”, – сказав Москаль.

Зруйнований бойовиками будинок у Тошківці поховав під собою трьох людей. Фото - прес-служби Геннадія Москаля
Зруйнований бойовиками будинок у Тошківці поховав під собою трьох людей. Фото - прес-служби Геннадія Москаля

Читайте також. У результаті обстрілу бойовиками Тошківки загинуло 3 і поранено 4 мирних жителі — Москаль

Нагадаємо, раніше Москаль повідомив про те, що 18 листопада, близько 21 години терористи обстріляли село Тошківка з "Градів". Кілька снарядів потрапили в житловий 4-квартирний будинок, де жили 9 людей. В результаті обстрілу двоє мешканців будинку загинули: 40-річний Володимир Духно (працював на місцевій шахті) і 91-річна Євгенія Кисельнікова. Загинув також мешканець сусіднього будинку 80-річний Володимир Бєляєв, в якого потрапив осколок від розбитого вибуховою хвилею скла. Ще чотири людини (з них двоє дітей у віці 5 років і приблизно півроку) отримали важкі травми, зараз вони перебувають у лікарнях Лисичанська.