Бойовики на Донбасі зробили нову загрозливу заяву про “хімічну атаку”(Відео)

ф9Російські окупанти на Донбасі не припиняють залякувати місцевих мешканців, сіючи страх і паніку за допомогою придуманих бойовиками “ДНР” неіснуючих загроз. За вказівкою Кремля бойовики в такий спосіб готують інформаційне поле, щоб виправдати свою можливу провокацію.

Так, бойовики “ДНР” за вказівкою Кремля продовжують “розкручувати” тему так званої “хімічної атаки”, маючи намір дискредитувати українських військових.

Якщо раніше бойовики вигадували “лякалки” про придуману “хімічну загрозу” чи то із диверсією на хімічному підпрємстві Донбасу, чи то із нібито застосуванням “хімічної зброї”, то тепер російські окупанти взялись залякувати мешканців окупованого Донбасу іншою брехнею.

25 грудня сепаратистські ЗМІ розповсюдили заяву так званого «заступника начальника Управління Народної міліції ДНР» (так бойовики називають свою «армію» — ред.) Едуарда Басуріна, у якій той заявляє, що на станцію Красногорівка українські військові залізницею начебто привезли якісь “сині бочки”, які розвантажували у спеціальних костюмах хімічного захисту.

Читайте також: «Глава ДНР» у паніці зробив термінову заяву про «хімічну атаку»

За вигадкою бойовиків, у цих бочках, мовляв, “хімічна речовина”, а “в зоні ураження – 70 тисяч людей”.

Читайте також: «Хімічна атака» на Донбасі: бойовики конкретизували свою заяву про «екологічну катастрофу» (Відео)

Обережно! У заявах бойовиків сепаратистська риторика і брехливі залякування.

Сепаратистські і російські ЗМІ цю заяву Басуріна взялись розтиражовувати.

Однак у мережі цю "лякалку" бойовиків висміяли, вказавши на пряму брехню російських окупантів: привезти в Красногорівку щось залізницею українські військові не могли з тієї простої причини, що там залізниця не функціонує від часу боїв 2014-го року.

ф1

Нову "лякалку" від Басуріна у мережі висміяли і самі ж сепаратисти.

Так, колишній «перший комендант» окупованої Горлівки Ігор Безлер висміяв на своїй сторінці у мережі чергові придумані бойовиками "плани наступу ЗСУ", які бойовики постійно переносять, бо вони не збуваються. Безлер підкреслив, що заяви Басуріна смішні і написані, вочевидь, під дією якихось наркотиків, бо з військової точки зору ці заяви бойовиків абсолютно безглузді.

ф2

Вочевидь, запровадження Україною воєнного стану у прикордонних областях дуже налякало російських окупантів. Вони в паніці розповсюджують свої страхи, залякуючи мешканців окупованого Донбасу і зводячи наклепи на українську армію.

Не виключено, що за вказівкою Кремля бойовики в такий спосіб готують інформаційне поле, щоб виправдати свою майбутню провокацію.