Зниження тарифів на енергоносії поки не буде: як ВР провалила рішення (Відео)

Серед питань порядку денного позачергового засідання українського парламенту 13 квітня було три проекти постанов, що запроваджували зниження тарифів для населення на енергоносії.

“Проєктом постанови пропонується надати доручення Кабінету Міністрів невідкладно запровадити мораторій терміном на один рік на дію всіх постанов Кабінету Міністрів та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, якими з 1 січня 2021 року було підвищено тарифи на газ та його доставку, електроенергію, опалення та гарячу воду, та не допускати протягом одного року прийняття таких рішень”, – йдеться у пояснювальній записці до проєкту постанови № 4609.

Для прийняття цієї та ще двох постанов у Верховній раді не вистачило голосів "за". Зокрема, не підтримали проєкти авторства нардепів від "Слуги народу" і представники цієї фракції.

Предстаники опозиційних фракцій засудили таку позицію монобільшості і заявили, що подаватимуть на розгляд ВР нові проєкти постанов, які мають повернути пільгу на перші 100 кВт/год електроенергії, а також запровадити на рік мораторій на підвищення тарифів на енергоносії для населення.

Тим часом борги населення України за електроенергію вже перевищили 100 мільярдів гривень.

Всі подробиці, як Верховна рада України 13 квітня провалила голосування за зниження тарифів для українців - у сюжеті ТСН.