Знищений ворог і його позиції: бійці ЗСУ опублікували кадри удару у відповідь на Донбасі (Відео)

а1У відповідь на постійні ворожі обстріли українські військові на передовій Донбасу не припиняють відповідати бойовикам вогнем і знищувати російських окупантів.

Так, бійці розвідувальної групи К-2 54-ї бригади ЗСУ опублікували на сторінці підрозділу у Фейсбук кадри спецоперації, яку провели після весняного повернення з ротації в зону ООС.

Як ідеться в повідомленні, спецоперацію українські бійці спланували як відповідь на обстріли, які російські окупанти підрозділу так званої “армії ДНР” робили по позиціях ЗСУ на Донецькому фронті з-під окупованої Ясинуватої.

“Позиція незаконних збройних формувань 1 АК РФ, а саме дуже “відомий” батальйон “Восток”, вела постійні обстріли передових укріплень українських військових”,- повідомили українські бійці.

Щоб припинити ці ворожі обстріли, спецгрупа К-2 54-ї бригади ЗСУ взялась за розвідку і планування знищення ворога.

“Протягом якогось часу були виявлені позиції, кількість горе-вояків та їхнє озброєння. І в один із весняних днів, коли ворог почав обстріл наших позицій, полетіла в нього “отвєточка” із незабороненого Мінськими угодами озброєння”, – повідомили українські військові.

Втілення спецоперації було для бійців ЗСУ успішним.

“Знищені три вогневих позиції, житловий бліндаж, великокаліберний кулемет та, головне, ліквідовано трьох бойовиків”, – повідомили про втрати російських окупантів бійці ЗСУ, опублікувавши кадри удару у відповідь по російських окупантах Донбасу.