Зниклий з окупованого Донбасу одіозний бойовик Ходаковський натякнув, що він живий

Олександр Ходаковський
Олександр Ходаковський

Колишній так званий “секретар радбезу ДНР” Олександр Ходаковський, який зник з окупованого Донбасу 12 травня, дав про себе знати.

Принаймні, він заходив на свою сторінку в соцмережі. Про це пишуть у сепаратистських пабліках.

За даними сепаратистів, Ходаковський був у мережі 8 червня. Однак на тому і все: окрім механічної позначки, що він з’являвся онлайн, Ходаковський ніяких інших повідомлень не залишив.

Відтак достаменно невідомо, чи сам Ходаковський заходив на свою сторінку, чи хтось інший, хто знає пароль його сторінки в мережі.

Читайте також: З’явились несподівані дані, де може бути одіозний бойовик «ДНР», який зник з окупованого Донбасу

Зазначимо також, що Ходаковський зникає надовго не вперше.

Читайте також: Місце знаходження невідоме — зник одіозний бойовик «ДНР»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у 2016 році він щезав з інформаційного поля влітку на кілька місяців — із першої декади червня до початку вересня — за весь цей час давши на початку серпня лише один коментар сепаратистському ЗМІ і то, найвірогідніше, телефоном.

Читайте також: Зниклий на Донбасі одіозний терорист знайшовся, але частково

Тоді також не було відомо і так досі відомо і не стало, де саме фізично перебував Ходаковський — не виключено, що в тій же Росії, а, може, й по-тихому в Ізраїлі.

Читайте також: Один із найодіозніших бойовиків «ДНР» знайшовся — знову «засвітився» на Донбасі (Відео)

Раніше, коли розгорався скандал і його конфлікт з «главою ДНР», одіозний терорист заявляв, що може будь-якої миті покинути Донбас і виїхати до Росії.

Цього ж разу, коли Ходаковський щез, у мережі з'явилось припущення, що він може бути як в Росії, так і в анексованмоу Криму і навіть в Ізраїлі, оскільки начебто в Олександра Ходаовського є громадянство цієї країни. Однак інформація ця з неперевірених джерел, тим більше, що навряд чи Ходаковський, який під слідством в Україні як зрадник, міг би роз'їжджати світом, риз0икуючи, що буде затриманий.

ф1