Зниклий в Білорусі 19-річний українець – у в’язниці ФСБ

грибВідомий російський адвокат Марк Фейгін переконаний, що у зникненні українця Павла Гриба були задіяні білоруське КДБ із російською ФСБ.

Таку думку висловив відомий російський адвокат Марк Фейгін Єврорадіо.

Марк Фейгін каже, що аби отримати відповідь про місцезнаходження Павла, МЗС України повинно направити відповідну ноту в МЗС Росії. А батькові хлопця потрібно від свого імені написати запити в МЗС Білорусі та Росії, а також в ФСБ і КДБ і зайнятися пошуком адвоката. Адже державний адвокат, якого за інформацією Єврорадіо вже дали Павлу грибами, з захистом по такій справі не впорається. Але порадити, до кого звернутися, не зміг.

Марк Фейгін: “Це батьком Павла потрібно вирішити спільно з МЗС України. Має сенс саме МЗС України зайнятися пошуком адвоката в Росії. Якщо справа буде вестися в Краснодарі, то московський адвокат навряд чи зможе в ньому брати участь в повному обсязі з урахуванням завантаження і відстані “.

Читайте також: Батько заявив, що сина викрала ФСБ

Що стосується причин, чому ФСБ вибрав Павла Гриба, то російський адвокат не виключає, що, можливо, справа в російському солдата Агеєва, якого взяли в полон на Донбасі і засудили в Україні. Фейгін не виключає, що ФСБ зараз “вистачає всім, до кого може дотягнутися, щоб зібрати хорошу цифру для обміну”.

Нагадаємо, 19-річний українець Павло Гриб приїхав з Києва до Гомеля на зустріч з дівчиною з Росії 24 серпня. Додому він так і не повернувся. Як дізнався батько хлопця Ігор Гриб від гомельських міліціонерів, його син знаходиться в розшуку за підозрою в скоєнні терористичного акта за запитом ФСБ РФ по Краснодарському краю і міста Сочі. Дівчина, на зустріч з якою Павло приїхав в Гомель, розповіла, що витягнула його в Білорусь на вимогу ФСБ.