Зниклу під час плавання у Київському водосховищі дитину знайшли мертвою (Відео)

Дитину, яка разом з батьком зникла ще 20 травня під час купання у Київському водосховищі, 23 травня знайшли мертвою.

Про це повідомили сьогодні в Держслужбі з питань надзвичайних ситуацій України.

Там відзначили, що тіло дитини виявили за 10 кілометрів від місця зникнення. Батька шукають досі.

“Третю добу тривають пошуки в акваторії Київського водосховища. Рятувальники шукають чоловіка, якого на матраці з дитиною віднесло в море поблизу с. Лебедівка. Тіло дитини було знайдено на відстані більше 10 кілометрів від місця зникнення поблизу села Козаровичі”, – повідомили в ДСНСУ.

Як проінформували рятувальники, в ході пошуків сьогодні їм вдалося врятувати ще трьох людей, яких на човнах відносило течією. Зокрема, врятували дівчинку, яка зістрибнула з човна в воду, бо боялась, що він потоне. У човні залишилась нетвереза матір.

"Човен було виявлено на відстані 4-х кілометрів від берега, і коли рятувальники підплили до нього, те що вони побачили вразило всіх: жінка знаходилася напідпитку, а дівчинки десяти років в човні не було. Коли рятувальники запитали де дитя, вона спокійнісінько відповіла, що дитина вистрибнула з човна і поплила до берега самотужки. Дівчинку було знайдено за 1 кілометр від човна. Жінка і дитина були врятовані, але… дитину знайшли за 3 кілометри від берега, у воді вона пробула близько двох годин, дуже замерзла і була вкрай знесилена. Дівчинка розповіла рятувальникам, що вона злякалася, що човен потоне і вистрибнула, щоб самотужки доплисти до берега. Дитину на березі передано батькам, з ними проведено роз’яснювальну роботу. Хоча, сенсу, мабуть, з цього ніякого, адже всі вони були теж напідпитку!"- сказано в повідомленні.

"Потім рятувальники знову направилася для пошуку чоловіка на човні, якого відносило у Київське море. Його було знайдено за десять кілометрів від берега. Також в стані алкогольного сп’яніння без будь-яких засобів захисту. Ось так, впродовж одного дня пошуків загиблих врятовано трьох дорослих і дитину, яка перебувала у воді більше двох годин", - проінформували рятувальники і закликали українців відповідальніше ставитись до свого життя, в тому числі - під час відпочинку на воді.