Знавці Шевченка можуть заробити власним розумом

Шевченко19-й Конкурс студентських наукових робіт до 200-річного ювілею Тараса Шевченка і свого 25-ліття проводить Товариство української мови спільно з міжнародним благодійним фондом «Смолоскип” .

Читайте також. Львівська поетеса розповіла про школу, в якій панує культ учня (Фото)

Роботи слід надсилати поштою або здавати в канцелярію ректорату (Київ, 01033, вул. Володимирська, 64) до 30 квітня 2014 року. Переможців конкурсу журі оголосить у травні.

Тема 2014 року: «Тарас Шевченко і українська мова”. Мета – заохотити молоді таланти до дослідження мови та стилю Шевченка, до вивчення впливу постаті поета на розвиток української мови. Участь у конкурсі можуть брати студенти та випускники шкіл.

Читайте також. На Тернопіллі розпочали відзначення 25-ї річниці виходу УГКЦ із підпілля (Фото)

Загалом буде шість премій: одна ПЕРША (800 гривень), дві ДРУГІ (по 500 гривень), три ТРЕТІ (по 300 гривень). Переможців нагородять грамотами. Кращі студії журі рекомендуватиме до друку. Всі учасники конкурсу отримають цінні книги.

- Конкурс – творчий, пояснюють організатори. -  До розгляду приймають оригінальні, композиційно структуровані, логічні й грамотні наукові праці (крім курсових, дипломних і рефератів) у обсязі до 20 сторінок комп’ютерного видруку 12-м кеглем (зі списком посилань включно).

Довідково. До студії слід додати рекомендацію фахівця та відомості про автора: навчальний заклад, факультет, курс, домашня адреса, номер телефону, електронну адресу.