Знана у світі Мар’яна Садовська представить нову програму в Києві і Львові (Відео)

1401453_10200363463164186_104414221_oПрем’єра Cut The Cord вiдбулась у Кельнi в липнi цього року. Тепер i украiнський слухач зможе оцiнити красу вокалу Мар’яни Садовськоi та насолодитися витонченими етнiчними ритмами у сучаснiй музичнiй обробцi. Концерти заплановано на 4 грудня у Києві, в театрі імені Івана Франка, 6 грудня – у Львові, на фестивалі Jazz Bez, у театрі ім. Марії Заньковецької.

У програмі Cut The Cord Мар’яна Садовська та Крiстiан Томе представлять мiкс iз традицiйних i сучасних украiнських пiсень та електро-актустичний перфоманс.

Нині Мар’яна Садовська бере активну участь в організації заходів на підтримку українського Євромайдану.

«Дорогі земляки, проживаючі у Кьольні, Дюссельдорфі, Бонн та околицях!

Всіх небайдужих закликаємо приєднатися до Євромайдану у Кьольні, для виявлення нашої волі продовжувати шлях євроінтеграції та висловлення нашої солідарності з Київським Майданом. Збираємося в ЧЕТВЕР 28 листопада о 18.00 біля Кьольнського Собору!»

Таке повідомлення Мар’яна поширила на своїй сторінці у Фейсбуці.

Довідково. Мар’яна Садовська – українська спiвачка, котра набула популярності у світі, акторка, музичний драматург, фольклористка, автор музичних рiшень вистав Львiвського академiчного театру iменi Леся Курбаса («Лiсова пiсня», «Так казав Заратустра»). Знавець і виконавець української етномузики та музичних ритмiв Сходу.

Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають українською Бйорк. Мар’яна Садовська за кордоном має свою групу Borderland, веде активну творчу діяльність. У доробку Садовської три сольних музичних альбоми, художні полотна, низка театральних ролей, музика до вистав.

Сольна кар’єра Мар’яни Садовської бере початок у США. Там виходить перший сольний компакт-диск Songs I Learned in Ukraine («Пісні, яким я навчилася в Україні», 2002, Global Village Records), створений на матеріалі фольклорних експедицій Україною 90-х років. Ці дослідження тривають до сьогодні, а їх результати вона викладає у семінарах, що проводить в рамках музичних фестивалів, на запрошення навчальних закладів та наукових установ.