“Знали б ми це раніше”: бойовики на Донбасі проклинають Суркова за заяву про “Малоросію”

Сурков розглядає рукуПроросійські бойовики обурені, що Москва відмежувався від окупованого Росією Донбасу і кидає своїх найманців напризволяще.

Реакція кремлівського куратора самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” Владислава Суркова на заяву так званого “глави ДНР” Олександра Захарченка про самопроголошення так званої “Малоросії” зчинила скандал у сепаратистських групах в соцмережах.

Бойовики заявляють, що такого “хитрого плану” Росії не пробачать, і оцінюють дії РФ і Суркова не добираючи цензурних слів.

“Такий “кидок” запам’ятаю”, – погрожує РФ помстою один із окупантів Донбасу.

Читайте також: В окупантів Донбасу знову загострення — Захарченко заявив про створення нової «держави» (Відео)

Помічник президента РФ Владислав Сурков, нагадаємо, намагався традиційно відмежуватись від того, що Росія причетна до війни на Донбасі, і заявив, що бойовики, мовляв, воюють “не за відділення від  України”, а начебто “за її цілісність”.

Читайте також: «Маріонеткове шоу», — Президент України про самопроголошену Захарченком «Малоросію»

ф1

Читайте також: «Черговий перл Захарченка», — Стрєлков про самопроголошену «Малоросію»

Такі слова з Кремля підірвали дух проросійських бойовиків і тих, хто починав “русскую вєсну” на Донбасі. Вони, не добираючи слів, проклинають у дописах Суркова і Росію.

"Знали б ми це раніше", - тепер у розпачі, що Кремль їх кинув, пишуть проросійські бойовики і прихильники "руского міра".

Читайте також: За авторами самопроголошення «Малоросії» психлікарня плаче — Безлер

"Треба продавати все нажите і валити звідси", - резюмують окупанти, переконані, що і в Росії також добра нема і не буде.

Обережно! У висловлюваннях бойовиків - нецензурні вислови.

ф2ф3ф4ф5