Знайшли тих, хто знущався над козаком

гаврилюкСлідчі органи вручили кільком міліціонерам повідомлення про підозру в рамках кримінального провадження про знущання над активістом з четвертої козацької сотні Євромайдану Михайлом Гаврилюком.

Читайте також. Михайло Гавриляк отримає подарунок від активіста Майдану з Тернополя (Відео, Фото)

Про це повідомив у понеділок, 24 лютого уповноважений Верховної Ради України з діяльності Генеральної прокуратури України Олег Махніцький.

Читайте також. Як Самооборона з легендою Майдану козаком Гавриляком афганців визволяла (Відео)

Шокуючі кадри, де співробітники спецназу Беркут знущаються над полоненим активістом, облетіли вітчизняні та світові ЗМІ. 22 січня під час протистояння міліції та демонстрантів на вулиці Грушевського у Києві спецназівці захопили в полон 34-річного Гаврилюка, відрізали йому оселедець (козацький чуб) і змусили позувати оголеним на десятиградусному морозі. Сцени приниження козака беркутівці знімали на фото- та відеокамери.

Читайте також. Тернопільщина: козак Михайло Гавриляк стане почесним жителем Підволочиська (Фото)

“Ще одна справа, як ви пам’ятаєте, під час подій на Майдані, стосується тортур Гаврилюка, якого роздягали на морозі працівники Беркута. Також винесена вже підозра у цій справі декільком працівникам міліції і вирішується питання про їх взяття під охорону”, – заявив Махніцький під час виступу з парламентської трибуни.