Значних надходжень до місцевих бюджетів податок на нерухомість не дає – Тернопільська ОДПІ

податок на нерухомістьПро наповнення місцевих бюджетів повідомив Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об’єднаної ДПІ.

Як ідеться в повідомленні відомства, 21 підприємство Тернополя та Тернопільського району протягом жовтня сплатило до місцевої скарбниці більше 1 млн грн збору за першу реєстрацію транспортних засобів. Зокрема, сума надходжень по Тернополю склала 752, 1 тис грн, а по Тернопільському району – 249, 1 тис грн. Загалом протягом січня-жовтня 2014 року до бюджету надійшло близько 4 млн грн цього платежу.

Ще одним джерелом наповнення місцевого бюджету є податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Надходження його від юридичних та фізичних осіб протягом жовтня склали 24 тис грн. За січень-жовтень до бюджету надійшло 170 тис грн цього податку. Незначні надходження пов’язані з тим, що намагаючись зменшити навантаження на платника, законодавці надали значні пільги зі сплати цього податку (п.265.4. ст. 265 Податкового кодексу України), пояснюють у Тернопільській ОДПІ.