Зміцнення Росії та її народів: уперше в сучасній історії РФ шамани провели обряд, який вражає (Відео)

2Байкальські шамани в Ангарську (Іркутська область) провели обряд з жертвопринесенням верблюдів у рамках патріотичної акції.

Немає такого дна, яке б не пробили сучасні більшовики, каже на своїй сторінці у ФБ про такий випадок політолог Карл Волох. На відеоролику видно, як кілька сотень людей спостерігають за спаленням п’яти тварин.

Безпрецедентний за своєю силою, масштабом і значенням обряд” Жен тенгері Яба “спрямований на зміцнення Росії та її народів,, – стверджують організатори заходу.

Шамани з Бурятії назвали ритуал варварством. В ГУ МВС по Іркутській області повідомили, що на відео немає сцен вбивства тварин, і що верблюд – така ж домашня тварина, як коза або корова, і власник сам приймає рішення, як йому з нею вчинити.

Ролик з принесенням в жертву богам верблюдів з’явився в мережі інтернет під назвою «Самий містичний обряд шаманів». Він починається з попередження: не дивитися людям зі слабкими нервами і неповнолітнім. Байкальські шамани, підкреслюється в відео, вперше в сучасній історії проводять обряд «Жен тенгері Яба». «Безпрецедентний за своєю силою, масштабом і значенням, він спрямований на зміцнення Росії та її народів», – пояснюють глядачеві.

Чому шамани вирішили таким незвичним чином допомогти Росії зміцнитися – невідомо. Можливо, вже й в Іркутській області РФ відчувають, що санкції їх лише “зміцнюють”. Це – дзвіночок про те, що в країні не все гаразд.

https://youtu.be/HWcuQ3yRF6c?t=13