ЗМІ назвали фахівців, які сьогодні можуть очолити збірну України замість штабу Шевченка

Від 1 серпня посада головного тренера збірної України після завершення контракту Андрія Шевченка вакантна. На 16-ту годину сьогоднішнього дня призначене засідання виконкому Української асоціації футболу, на якому розглядатимуть призначення нового тренерського штабу.

Головним тренером національної збірної сьогодні може бути призначений Олександр Петраков, повідомляє Meta-ratings.

За даними ресурсу, до складу тренерського штабу збірної України ввійде Андрій Анненков, з яким вони разом працювали з молодіжною збірною України, яка стала в 2019 році чемпіоном світу.

"За наявною інформацією, консультантом збірної пропонували стати італійському фахівцю Мауро Тассотті, який входив у тренерський штаб Андрія Шевченка, проте він не погодився", - пише видання.

Ще одним помічником Петракова може стати член штабу Шеченка Олександр Шовковський. Про це повідомив сьогодні з посиланням на свої джерела спортивний журналіст Ігор Бурбас.

"У Петракова не буде певного терміну дії контракту як то півроку чи рік. Тренер стане виконувачем обов’язків у збірній", - написав Бурбас.

Читайте також: Шевченко зробив заяву про свою тренерську роботу в збірній: “Добіг кінця мій контракт”

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше в УАФ заявляли, що основним претендентом на посаду головного тренера збірної України з футболу є Сергій Ребров. Однак Реброву не вдалося домовитись про розірвання свого чинного контракту з футбольним клубом.

Читайте також: З Ребровим “є моменти”: Павелко про призначення нового головного тренера збірної України (Відео)

Після цього в УАФ заявили, що вестимуть переговори з іншими кандидатами, але їх імен не називали.

Читайте також: “І Сабо готовий працювати зі збірною”: подробиці засідання УАФ (Відео)

Поки посада головного тренера збірної України вакантна, формальні обов'язки з приготувань команди до матчу 1 вересня з відбору на Чемпіонат світу взяли на себе функціонери УАФ.

Читайте також: Стало відомо, хто точно не займе місце Шевченка в збірній, але вже виконує його функції