Злодійка на Тернопільському ринку вирішила поповнити свій гардероб

злодійкаНа Тернопільському ринку “шопінгувала” крадійка, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 10 березня.

П’ять торговий яток на речовому ринку в Тернополі обікрала жителька одного з сіл Гусятинського району напередодні 8 березня. Із поцупленим її впіймали дільничні інспектори міліції.

Читайте також. Злодії на Тернопіллі крадуть будь-який метал, аби віднести його на пункт прийому брухту

У передсвятковий день на ринку був неабиякий ажіотаж. Цим і скористалася крадійка. Йдучи торговими рядами, жінка обирала кіоски, біля яких стояло найбільше людей. Допоки продавці обслуговували клієнтів, вона тягнула з вітрин перше, що потрапляло у руки. Товар спритниця ховала в сумку й чимчикувала далі.

Не витративши жодної копійки, крадійка розжилася п’ятьма предметами гардеробу: джинсами, жакетом, тунікою та двома вишиванками. Загалом до рук злодійки прилипло товару на понад дві тисячі гривень.

Читайте також. Тернопіль: за напад на вулиці — позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років

Однак жінка недовго тішилася обновками. З усім нацупленим її на ринку зупинили дільничні інспектори міліції. У скоєному винна зізналася й добровільно віддала крадені предмети гардеробу  людям у формі.

За словами підозрюваної, вона шкодує про скоєне й пояснює, що на злочин пішла через фінансову скруту. Та, попри розкаяння за скоєне, їй доведеться відповісти. Правоохоронці інкримінують   ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України – "крадіжка".

Софія Левицька