Зірка Сутінок Роберт Паттінсон занедбав особисту гігієну

4a6bd9243478e3d7450790a6733feec2Голлівудський актор Роберт Паттінсон є прихильником неохайного стилю. Актор не тільки недбало одягається, але і забуває стежити за особистою гігієною – повідомляє bigmir)net.

Роберт Паттінсон підкорив серця мільйонів фанаток своїм недбалим виглядом. Хлопець стверджує, що даний образ придумав собі багато років тому без допомоги стилістів, повідомляють закордонні джерела.

Не так давно артист написав у Мережі, що не миє голову вже півроку. До цього на різних Інтернет-ресурсах вже з’являлася інформація про те, що актор не стежить за особистою гігієною і від нього часто погано пахне.

Паттінсон пояснює свою поведінку таким чином: "На людях я такий, як і наодинці з собою. Мені подобається з'являтися на публіці в природному, може, часом недбалому вигляді. Іноді я задаюся питанням: "Навіщо ж взагалі мити голову?" Багато журналістів дорікають мене в неохайності, але це моя справа. Точно не пам'ятаю, але одного разу, здається, я не мив голову 6 тижнів!"

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що голлівудський актор британського походження Роберт Паттінсон швидко знайшов заміну Крістен Стюарт. Тепер він зустрічається з онукою Елвіса Преслі.