Зінченко в сльозах присвятив чемпіонство “Манчестер Сіті” Україні (Відео)

Клуб Олександра Зінченка “Манчестер Сіті” за безпосередньої участі українського футболіста у драматичному матчі з “Астон Віллою” 22 травня здобув перемогу і став чемпіоном Прем’єр-ліги Англії.

Зінченко вийшов на поле, коли “Ман Сіті” за підсумками першого тайму вела у грі. Далі фактично за 5 хвилин команда Зінченка забила супернику 3 голи. Гольову передачу, що дозволила зрівняти рахунок в матчі і переломити його хід, зробив Зінченко. У результаті з рахунком 3:2 “Манчестер Сіті” став чемпіоном Прем’єр-ліги Англії.

Чемпіонство Зінченко відзначив зі сльозами на очах: кубок Прем’єр-ліги він огорнув стягом України. Вболівальники на стадіоні вибухнули оваціями. Зінченко не стримав сліз і присвятив Україні своє четверте чемпіонство в англійській АПЛ.

"Це незабутні емоції для мене. Для усіх українців, які зараз страждають і виживають в умовах російської агресії. Я дуже пишаюся бути українцем. І я хотів би одного разу привезти цей трофей в Україну. Для усіх українців, бо вони цього заслуговують", - цитує Олександра Зінченка "Суспільне Спорт".