З’явились дані про захоплений у Луцьку автобус: скло розбите і зашторене (Фото)

Автобус, який сьогодні вранці в Луцьку захопив озброєний зловмисник – рейсовий автобус приміського сполучення.

Як повідомляє “Суспільне“, автобус їхав за маршрутом Красилівка-Берестечко. Із платформи на автовокзалі Луцька автобус рушив, як звичайно. Захопив його зловмисник на вулиці Луцька після виїзду з автостанції.

“На Луцькій автостанції №1 працюють поліцейські та слідчі, передає кореспондент Суспільного. Диспетчерка Руслана Єленіна розповіла, що автобус на Берестечко виїхав о 9.05, рушив з 5-ої платформи: “Там всього їхало два пасажири до Мар’янівки. Водій каже, що ніяких підозрілих не помітив”. Касирка Віра Джура зазначила, що у салоні автобуса були й інші пасажири, окрім двох, які підсіли у Луцьку. Скільки їх точно – сказати не може”, – повідомляє “Суспільне-Волинь”.

Читайте також: Лунали постріли: у Луцьку озброєний чоловік захопив автобус із заручниками (Відео)

Далі захоплений автобус приїхав на Театральну площу в центрі Луцька, де від ранку правоохоронці в рамках операції "Заручник" намагаються вести переговори зі зловмисником, щоб він відпустив заручників. Точна кількість заручників невідома. В ГУ Нацполіції Волинської області кажуть про 20, в СБУ  - про 10 захоплених пасажирів.

Читайте також: Стали відомі вимоги зловмисника, який захопив заручників у Луцьку (Відео)

Захоплений автобус уже понад 4 години стоїть на площі в центрі міста.

Читайте також: Луцький терорист вийшов на зв’язок і вимагає уваги ЗМІ – запис розмови (Відео)

Як видно на фото, опублікованих "Суспільним", в автобуса вибите скло передніх дверей і два віконних скла поряд з дверима. Раніше повідомлялось, що було чути постріли - очевидно, цими пострілами зловмисник і пошкодив скло автобуса. Вікна автобуса щільно зашторені. Заручників в автобусі утримує терорист, який називає себе Максим Плохой.

Останнє фото - Офіс Генпрокурора України