Зі сторони Таганрога вторглися 30 російських танків: йдуть важкі бої за Новоазовськ – журналіст

1Регулярні війська Росії вторглися в Україну з боку Таганрога і вже обладнують блокпости. Про це на своїй сторінці в facebook написав військовий журналіст Роман Бочкала з посиланням на прикордонників.

«Російські регулярні військ вторглися на територію України з боку Таганрога. Про це повідомляють прикордонники і бійці добровольчих батальйонів, які зараз в тому районі. З боку Росії увійшли 30 танків, легкобронированная техніка і жива сила. Вони знаходяться на 8 кілометрів вглиб української території. Контролюють 6 прикордонних сіл. Зокрема, такі як Маркіно, Щербак, Рози Люксембург»,- написав він.

За його інформацією, противник обладнують блокпости, залишаючи на кожному з 3 танки і 2 БТР, взвод особового складу і просуваються далі.

«У передмісті Новоазовська чутні постріли. На захоплених територіях, російські військові не приховують свого російського походження. Слідом за ними з території Російської Федерації увійшли представники ДНР. Він просять місцеве населення кілька днів перечекати «неспокійну ситуацію» і обіцяють, що потім «все буде добре, буде своя республіка»», - повідомляє Бочкала. За його ловах, українські військові змушені відступати під натиском артобстрілів, у тому числі з установок «Град».

Є втрати серед прикордонників і бійців батальйонів теробороны, а також тяжкопоранені. «Наші бійці просять підмогу і важку техніку. Інакше, кажуть, не зможуть утримати Новоазовськ. У разі втрати Новоазовська, дорога на Маріуполь, за їх словами, буде відкрито», - повідомляє Бочкала.

У свою чергу журналіст ТСН Андрій Цаплієнко також підтвердив дану інформацію.