Життя після смерті існує – американський вчений

ЖИТТЯ-ПІСЛЯ-СМЕРТІУ США фізик-теоретик Роберт Ланца з Університету Wake Forest в Північній Кароліні доводить існування життя після смерті за допомогою квантової фізики. На думку ученого, смерть не є остаточним завершенням життя, а, швидше за все, переходом в інший паралельний світ, де її немає, повідомляє Укрінформ з посиланням на зарубіжну пресу.

За його словами, існує теорія про існування паралельних всесвітів, в яких події відбуваються синхронно, але по-різному. В якості доказу своєї гіпотези Ланца звернувся до квантової фізики і інтерференційного експерименту Юнга, який доводить, що світло – це хвиля, і дозволяє виміряти її довжину.

Під час експерименту світло з одного джерела проходить одночасно через два отвори в перешкоді. При проходженні через отвори одна хвиля ділиться на дві, після чого за перешкодою вони накладаються, роблячи ділянку світла яскравішою. А там, де хвилі не накладаються – тьмянішою.

За словами Ланца, як і в експерименті зі світлом, саме життя може творити всесвіт, а не навпаки, і, проходячи через смерть, продовжувати своє існування.

Учений стверджує, що поняття про смерть існує лише тому, що з часів античної Греції людство прийняло біоцентричну теорію, згідно з якою життя творить світ, а не навпаки. Відтоді люди звикли думати лінійно і “називати небо блакитним, тому що саме таким вони його бачать”.

“Але насправді в мозку людини є рецептори, на які можна вплинути і небо здаватиметься зеленим або червоним. Ми звикли сприймати життя як суміш карбонатів і молекул. Але це диктує тільки наша свідомість. Насправді усе може бути абсолютно не так”, – говорить учений.