“Життя не закінчується”, – голова Тернопільської ОДА звернувся до учасників виборів

Барна на фоні“Нам нема чого ділити”, – нагадав тернопільським політикам глава області.

Очільник облдержадміністарції закликав учасників виборчого процесу на Тернопіллі забути передвиборчу риторику, не шукати ворогів в опонентах і братися до спільної справи розбудови Тернопілля.

За словами Степана Барни, вибори у нашій області відбулись без особливих проблем. Відтак голова ОДА подякував усім, хто долучився до їх організації і проведення.

Шановні колеги!

Проведення місцевих виборів завершило перезавантаження влади після Революції Гідності. День голосування на Тернопільщині пройшов спокійно та без порушень, які би могли вплинути на волевиявлення виборців. Переважна більшість людей в комісіях сумлінно працювали, самовіддано виконуючи свій громадянський обов`язок.

Тому я хочу подякувати всім, хто долучився до проведення виборів. Окрема подяка – журналістам та спостерігачам, які кваліфіковано виконували свою роботу, вказуючи на можливі помилки чи незначні порушення.

Однак виборами життя не закінчується.

Законом встановлено термін, по завершенню якого ми отримаємо персональний склад органів місцевого самоврядування на Тернопіллі.

Але вже зараз ми повинні думати над тим, як об`єднати національно-державницькі сили для консолідації їхньої роботи на благо кожного мешканця нашої області.

Я закликаю відкинути все, що нас роз`єднує і зосередитися на наступних спільних позиціях:

- на Тернопільщині немає реваншу представників режиму Януковича і тому всі сили, які формують місцеву владу, є державницькими;
- всі представники партій повинні сконцентрувати свої зусилля на об`єднанні заради миру в країні, заради розвитку області, заради добробуту кожного мешканця;
- політична складова роботи повинна відійти на другий план, поступившись господарському підходу;
- створення проукраїнської більшості в обласній раді, орієнтовану на залучення інвестицій, створення робочих місць, зростання розмірів як мінімальної зарплати, так і споживацького кошика українців.

Як голова облдержадміністрації, готовий виступити гарантом дотримання цих позицій, якщо всі партії відкинуть амбіції та зосередяться на конкретній роботі заради задоволення реальних потреб мешканців Тернопільщини.

Впевнений, що громадяни більше оцінять реальні справи єдиної згуртованої команди патріотів, ніж нічим не підкріплений популізм та спонтанні мітингувальні настрої.

Нам немає чого ділити, але нам є що об`єднувати. Настав час єднання довкола принципів євроінтеграції, економічного розвитку та зростання добродуту українців.

Закликаю всіх до єднання та праці!

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна