Житомирські десантники взяли участь у загальноміських заходах з нагоди Дня захисника України (Фото)

фото: Генеральний штаб ЗСУ
фото: Генеральний штаб ЗСУ

Житомир здавна вважається столицею українського десанту. Тому тут до Дня захисника України відбулися святкові заходи за участю військовослужбовців Збройних Сил України та жителів міста.

Про це йдеться на сторінці Фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

Основне святкове дійство проходило на майдані С.П. Корольова. В урочистих заходах взяли участь командувач Десантно-штурмових військ ЗС України – начальник Житомирського гарнізону генерал-майор Євген Мойсюк, керівники обласної та міської влади, воїни-десантники та особовий склад військових частин та установ Збройних Сил України, громадськість, молодь та духовенство.

Забезпечував музичний супровід заходу зведений військовий оркестр Житомирського гарнізону, основу якого складали оркестри 95 окремої десантно-штурмової бригади та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

фото: Генеральний штаб ЗСУ
фото: Генеральний штаб ЗСУ

У своєму виступі, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – начальник Житомирського гарнізону генерал-майор Євген Мойсюк відзначив, що День захисника України є святом не лише для тих, хто на даний час носить військовий однострій, а і для тих хто має стійку громадянську позицію, захищає та відстоює інтереси України в різних галузях: науці, спорті, культурі, політиці та інших.

- Зі святом Вас, Захисники України!, - відзначив генерал-майор Євген Мойсюк.

фото: Генеральний штаб ЗСУ
фото: Генеральний штаб ЗСУ

Після цього, батькам загиблого народного депутата України, підполковника запасу Дмитра Борисовича Тимчука було вручено державну нагороду – орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

Священнослужителі провели спільну молитву за Україну. А місцеві дитячі творчі колективи подарували учасникам заходу музичну композицію пам’яті загиблих воїнів «Балада».

Військовослужбовці та громадськість вшанували пам’ять загиблих Героїв Житомирщини, поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим Захисникам України.