Житловий фонд Тернополя ремонтують із гарантією 5 років, стверджують у мерії (Фото)

DSC_1583Стан проведення капітального ремонту житлового фонду Тернополя оглянув міський голова Сергій Надал.

Уже цього року запланували відремонтувати близько 35 дворів, а також покрівлі будинків, міжпанельні шви та інженерні мережі, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. Тернопільським бізнесменам на ринок ЄС допомагатиме виходити «Клуб ділових людей» (Відео)

Наразі ж у місті триває спільний ремонт дворів для будинків на вул. Кривоноса, 12 – майдан Перемоги, 2 і вул. Бережанської, для яких є спільний заїзд.

– У цих будинках була проблема через відсутність стоку води, через що з настанням дощів були підтоплені перші поверхи будинків і підвали, – розповідає Сергій Надал. – Після завершення ремонту тут відремонтують асфальтне покриття, вирішене питання з водовідведенням та облаштована екопарковка, завдяки чому з’являться додаткові місця для паркування автомобілів.

Читайте також. Тернопіль: пацієнти не можуть отримати необхідні ліки, бо ціни в аптеках зросли

Також у місті триває ремонт міжпанельних швів у будинку на вул. Морозенка, 5. Ще у 2013 р. тут провели капітальний ремонт двору, встановили дитячий майданчик, а минулого року провели капітальний ремонт частини міжпанельних швів.

– Цього року роботи із ремонту міжпанельних швів у цьому будинку будуть завершені, – розповідає начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду Ганна Муца. – Проведення таких робіт допомагає зберегти будинок у належному санітарно-технічному стані і попереджає попадання вологи між панельні шви.

Довідково. Гарантійний термін на проведені роботи із ремонту міжпанельних швів – 5 років.

Софія Левицька