Жителя Зборівщини, який «замінував» залізничний вокзал Тернополя, взяли під варту

Фото: wikimedia.org
Фото: wikimedia.org

Зважаючи на небезпечний характер та резонанс у суспільстві кримінальних правопорушень про повідомлення неправдивої інформації щодо загрози безпеці громадян, «жартівникам» загрожує позбавлення волі.

Адже внаслідок вчинення кримінальних правопорушень такої категорії, витрачаються значні матеріальні ресурси держави на проведення відповідних заходів, задіюється велика кількість людей, паралізується робота транспорту, здійснюється евакуація громадян.

У жовтні поточного року у місті Тернополі правоохоронці затримали зловмисника, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, повідомив про замінування залізничного вокзалу станції Тернопіль. Для пошуку вибухівки було заблоковано залізничний вокзал, задіяно рятувальників, швидку допомогу та правоохоронців, які провели евакуацію усіх пасажирів.

Правоохоронці вибухівки не знайшли, проте того ж дня затримали жителя Зборівщини, який раніше вже був засуджений за вчинення аналогічного злочину.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

Обираючи міру запобіжного заходу зловмиснику, Тернопільський міськрайонний суд відхилив клопотання слідчого ЛВ міліції на станції Тернопіль про взяття його під варту, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області. З врахуванням наведеного, Тернопільський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері подав апеляцію.

Апеляційну скаргу прокуратури апеляційним судом Тернопільської області задоволено та обрано «заміновувачу» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Найближчим часом обвинувальний акт у зазначеному кримінальному провадженні прокуратурою буде надіслано до суду.