Жителька Тернопільщини подякувала рятувальникам за спасіння свого 82-річного батька

фото із сайту Управління ДСНС України у Тернопільській області
фото із сайту Управління ДСНС України у Тернопільській області

Районний сектор та ДПРЧ 19 міста Монастириська, що на Тернопільщині, отримав сьогодні вдячного листа від жінки, у якої пропав старенький батько. 

Ще наприкінці червня  на екстрену телефону лінію 101 звернулася жителька с.Устя-Зелене та повідомила про зникнення свого батька, 1936 року народження, який зранку 27.06.2018 пішов в ліс по гриби і не повернувся. За короткий час, за сигналом «Збір-аварія» було зібрано особовий склад Монастириського районного сектору та ДПРЧ 19 і спільно з працівниками поліції та місцевими мешканцями організовано пошуки зниклого.

Завдяки оперативним та злагодженим діям, о 19:40 у полі поблизу с. Сеньків Монастириського району, рятувальники знайшли зниклого дідуся та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Зі слів потерпілого він почувався добре.

Співробітники ДСНС завжди на високому рівні виконують свій професійний обов’язок, за що нерідко отримують подяки від населення, йдеься на сайті Управління ДСНС України у Тернопільській області.

«28 червня я звернулася у службу порятунку і поліцію м. Монастириська, з проханням про допомогу. Мій 82-річний батько пішов у ліс по гриби і не повернувся. 

Я хочу висловити щиру подяку рятівникам за їхню злагоджену роботу, швидке реагування, високий професіоналізм, людяність, чуйність. Завдяки їм – батько знайшовся. Хочу побажати їм, щоб якнайменше прикрих ситуацій траплялося у їхньому житті, міцного здоров’я, мужності, витримки, поваги і розуміння від людейс.

 Устя-Зелене           Галицька Г.І.», написала вдячна жінка у листі.