Жителів Тернопілля найбільше цікавить… ухилення від сплати податків

P3110008-nБільшість звернень від громадян до органів ДФС – про ухилення від сплати податків, повідомляють у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Так, за 10 місяців цього року до органів ДФС області надійшло 130 письмових звернень від 214 громадян. Із них – 122 заяви та три пропозиції, у тому числі три колективних звернення від 87 громадян.

Читайте також. У підприємців забрали право на нічну торгівлю, бо вони… не підняли зарплату персоналу

Більшість, а саме 47 звернень – інформація про ухилення від сплати податків, 16 звернень стосуються питань, пов’язаних із реєстраційними номерами облікової картки платника податків, 14 питань – щодо проведення контрольно-перевірочної роботи, 9 звернень стосуються адміністрування податку на доходи фізичних осіб і по 6 звернень надійшло щодо адміністрування єдиного соціального внеску й реєстрації та обліку платників податку.

До Тернопільської ОДПІ надійшло 51 звернення, Головного управління ДФС в області – 47, Кременецької ОДПІ – 15 звернень, Бучацької і Козівської ОДПІ – по 5 звернень, Чортківської і Збаразької ОДПІ – по 3 звернення та до Гусятинської ОДПІ – 1 звернення.

Читайте також. Перевірок тернопільська податкова проводить менше, а податків збирає більше

За результатами розгляду фахівці органів ДФС області надали роз’яснення по 62 зверненнях, із 48 – вирішили позитивно, 6 звернень не підлягали розгляду, 5 звернень переслали за належністю, відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян». По двох зверненнях надали відмови у їх задоволенні. Два звернення повернули авторам. Ще 5 звернень перебувають на розгляді.

Софія Левицька