Жителів Хмельниччини сьогодні нагородили вагомими державними відзнаками

фото: Хмельницька ОДА
фото: Хмельницька ОДА

Сьогодні, перед початком засідання колегії обласної державної адміністрації, голова ОДА Вадим Лозовий виконав почесну місію – вручив нагороди та відзнаки визначним подолянам, пише сайт Хмельницької ОДА.

Так, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено Остапчука Сергія Васильовича – сержанта (посмертно). Медаллю «За військову службу Україні», а також нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» нагороджено старшого сержанта Розгона Дмитра Володимировича.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм орденом "За мужність" ІІ ступеня нагороджено Кіндзерського Андрія Анатолійовича – провідного спеціаліста відділу з питань персоналу та правового забезпечення управління соціального захисту пільгових категорій громадян та з питань персоналу Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

 

фото: Хмельницька ОДА
фото: Хмельницька ОДА

Також присвоєно низку почесних звань:

«Заслужений працівник сільського господарства України»Кальніченку Володимиру Іллічу – першому заступнику голови обласної державної адміністрації, «Заслужений працівник цивільного захисту України» - Крилову Юрію Володимировичу – начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради.

Відповідно до наказу голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за плідну співпрацю з Державною службою України з надзвичайних ситуацій у забезпеченні безпеки життєдіяльності населення та з нагоди Дня рятівника Грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагороджено Коменду Лесю Мирославівну – голову Хмельницької районної державної адміністрації.