Жителі окупованої Донеччини встановлюють саморобні міни біля підвалів, аби їх не грабували бойовики

Після оголошення перемир’я значно погіршилося забезпечення передових підрозділів 1 АК (Донецьк) продовольством, через що збільшилася кількість випадків мародерства цивільного населення, а також збройного пограбування військових складів, у т. ч. з летальними наслідками.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Зокрема, 27 вересня співробітники “донецької військової комендатури” затримали військового з макіївської бригади, який вчинив спробу пограбування місцевих жителів н. п. Комунарівка. Озброєний автоматом з підствольним гранатометом, у повному бойовому спорядженні він чинив збройний опір під час затримання.

А в Донецьку було скоєно збройне пограбування продовольчих складів 1 АК (Донецьк), в результаті якого були вбито двох військовослужбовців окремого комендантського полку корпусу, викрадено два автомати, а також близько 800 кг м’ясних консервів та інших продовольчих продуктів.

Читайте також: Бойовики-мародери так тікали від мешканця Донецька, що мало зброю не погубили (Фото)

В 7-й окремій мотострілецькій бригаді зафіксовано масове розкрадання військового майна та об’єктів цивільної інфраструктури під час переміщення з Дебальцевого до Брянки. Зокрема, через розкрадання вузлів і агрегатів бойових машин з ладу вийшли два бронетранспортери і бойова машина піхоти.

24 вересня в Луганську місцеві жителі виявили двох військовослужбовців, які намагалися викрасти залізні ворота для облаштування нового місця дислокації штабу з'єднання. До прибуття військової поліції їх тримали придавленими воротами, які вони намагалися вкрасти.

27 вересня в районі н. п. Козацьке вночі, під час спроби пограбування льоху приватного будинку, двоє військовослужбовців підірвалися на саморобній міні, встановленій місцевими жителями.